E-pood

Info tellimiseks

Kuidas e-poes toodet valida

Otsige üles huvipakkuv teema ja vaadake toodet. Valige endale sobiv, täpsustage kogus ja saatke ostukorvi.

Tellimine ja tasumine

NB! Minimaalne tellimuse summa on 10 eurot (ei sisalda saatmiskulud).

Tellimuse vormistamiseks avage ostukorvi, valige tarneviis ja kinnitage tellimus. Seejärel sisestage oma andmed (nimi, perekonnanimi, aadress, e-post, mobiiltelefoni number) ja kinnitage tellimus. Pärast meilt oma e-posti aadressile teate saamist tellimuse valmiduse kohta, palun tasuge arve. Kohe peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teile e-mailile arve. Kaup saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist.
Ostja kohustub esitama usaldusväärseid andmeid, mis on vajalikud tellimuse vormistamiseks. Nõutud andmete või nende õigsuse märkimata jätmisel ei vastuta Krual OÜ ebakorrektse kohaletoimetamise või selle puudumise eest.

Kauba kohaletoimetamine

Omniva pakiautomaat  – 3.59 € (max mõõt: 41cm x 38cm x 64cm)
ItellaSmartPost Eesti – 3.29€ (max mõõt: 60cm x 36cm x 60cm)
Kaubale tulen ise järgi: kaubale saab järgi tulla Kruali kauplusesse (Narva mnt.5, Jõhvi, E-R 10.00-18.00 L 10.00-15.00) peale meilt oma e-mailile teatise saamist teie tellimuse valmisolekut. Tellimusele tuleb järele tulla 7 päeva jooksul.

Hinnad

Kõikide toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. 

Isikuandmed ja privaatsus

Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele ja neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.

Tellimuse muutmine

Kui oled meile tellimuse juba saatnud, kuid soovid seda muuta või tühistada, saada 24 tunni jooksul vastav kiri meie e-mailile krualou@gmail.com või kasutage jaotises "Kontaktid" olevat tagasisidevormi. Hilisemad pöördumised ei taga positiivset vastust. Lisa kindlasti oma tellimuse number!

Nõuded ja tagastus

Krual OÜ vastutab e-poes tellimuse vormistamisel kauba korrasoleku ja koguse eest. Probleemide korral võtke meiega ühendust e-posti teel krualou@gmail.com või kasutage jaotises "Kontaktid" olevat tagasisidevormi või telefoni tel. 53457073 või 53418617 kaupluse Krual tööajal (Narva mnt.5, Jõhvi, E-R 10.00-18.00 L 10.00-15.00)
Kauba tagastamisel postikulu ei tagastata!

Lisainformatsioon

*Nöörid, paelad, paelad, kummipaelad, kangad müüakse täismeetrites (kui pole märgitud teisiti).
*Tegelik värvitoon võib pildil olevast erineda.
*Kui tellimust ei ole mingil põhjusel võimalik täita, siis võetakse Teiega ühendust ja pakutakse võimalikku kauba asendamist mõne muu sarnase tootega, millel on sama hind või kvaliteet.Kauba tagastamisel postikulu ei tagastata!!!

Soovime teile head ostlemist
meie veebipoes!