Kardinapuud

Plastikust 2- ja 3-realine (kinnitus lakke ja seinale)

Manuaalsete kardinapuude süsteemide peamised tüübid: - KS ja DS juhitakse kangast tõmmates; - CKS - juhtme juhtimine. Kõik süsteemid võimaldavad toota pöörd- ja väikese kaarekujulise läbipaindega karniise. Lisavarustusena saab süsteemi juurde osta erinevat tüüpi seina- ja laehoidjaid.

Stiilne ja multifunktsionaalne lahendus interjööri stiili muutmiseks, kuna süsteem võimaldab paigaldada ka prantsuse, austria, inglise ja muud tüüpi rooma rulood. Elektriajami paigaldamine on võimalik.

Jaapani paneelide karniisid

Jaapani kardinad interjööris näevad välja luksuslikud. Nad näevad suurepärased välja suurtel ja laiadel akendel. Neid kasutatakse ka kardinate-vaheseintena. Paneelid liiguvad vabalt mööda spetsiaalset mitmekihilist karniisi ja neid on lihtne eri suundades üksteisest lahti liigutada. Jaapani kardinaid saab valmistada ühepoolselt või keskselt lükatavatena. Saate valida mis tahes arvu paneele ja ridu, juhtida neid juhtme, keti, elektrimootori või iga lõuendi külge kinnitatud juhtnuppudega.

Elektrilised kardinapuud

Elektrilisi karniise kasutatakse kardinate kaugjuhtimiseks hotellides, maamajades, erakorterites, kontorites, aga ka suurtel kõrgustel ja muudes raskesti ligipääsetavates kohtades. Elektrilised kardinapuud sobivad ideaalselt raskesti ligipääsetavate, suurte või raskete kardinate, AV- ja konverentsiruumide jaoks või lihtsalt maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Plastikust 2- ja 3-realine
Rooma kardinate jaoks

Jaapani paneelide jaoks

Elektrilised kardinapuud